Zakładanie biznesu w Polsce.
Kompleksowa obsługa cudzoziemców.
Legalizacja pobytu i pracy pracowników.

Pomagamy cudzoziemcom zakładać działalność i spółki w Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Działania, które wdrażamy mają na celu ochronę przed utratą płynności finansowej i zapewnienie wsparcia przy pozyskiwaniu funduszy na rozwój biznesu.

 • Gwarantujemy skuteczność
 • Zapewniamy jakość i bezpieczeństwo
 • Oferujemy najlepszą cenę usługi

Marzysz o prowadzeniu biznesu w Polsce? Czy chcesz prawnie uregulować swój pobyt w Polsce? Skontaktuj się z nami już teraz!

Gwarantujemy poufność i dyskrecję

Od 10 lat z sukcesami wspieramy przedsiębiorców
chcących prowadzić biznes w Polsce.

Od 10 lat z sukcesami wspieramy przedsiębiorców
chcących prowadzić biznes w Polsce.

Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne w zakresie wszystkich procedur związanych z rejestracją działalności gospodarczej i zakładaniem spółek przez cudzoziemców. Pomagamy przejść przez wszystkie procedury związane z legalizacją pobytu, skompletowaniem dokumentacji oraz uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na prowadzenia legalnej działalności na terytorium Polski. Następnie wspieramy przedsiębiorców w zakresie prowadzonego biznesu w obrębie prawa, księgowości, finansowania oraz pozyskiwania pracowników.

Oferta dedykowana cudzoziemcom chcącym

rozpocząć legalną działalność w Polsce

Chcesz w sposób legalny uregulować swój pobyt na terenie Polski? Marzysz o tym, aby prowadzić swój biznes w Polsce?
Zastanawiasz się jak zrobić to najtaniej i najskuteczniej? Zastanawiasz się z jakich form finansowania i dotacji możesz skorzystać?


Procedury i regulacje w prawie polskim są skomplikowane i wymagają odpowiedniej interpretacji - nie tylko prawnej, ale również księgowej, podatkowej i finansowej. Każda decyzja wiąże się z konsekwencjami, które mogą zaważyć na drodze do sukcesu firmy.
Powierz swoje sprawy w ręce ekspertów i profesjonalistów.


Nasze działania są kompleksowe, do Polski przyjeżdżasz tylko raz.
Nasza procedura umożliwi Ci legalizację pobytu i zabezpieczenie swoich interesów.

Nasze usługi dla przedsiębiorców:

 • Konsultacje w sprawach związanych z formą własności, charakterystyką podatkową firmy w Polsce, zatrudnieniem i pobytem w Polsce członków zarządu i pracowników, * zagadnieniami wizowymi, zaproszeniami itp.
 • Rejestracja dokumentów założycielskich.
 • Sprawdzenie nazwy firmy, przygotowanie listy działań według PKD.
 • Przygotowanie i wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów do rejestracji firmy.
 • Rejestracja firmy w Państwowym Rejestrze Przedsiębiorstw (KRS), Departamencie Statystyki i otrzymaniu numeru statystycznego REGON.
 • Uzyskanie numeru identyfikacyjnego podatnika (NIP). Otwarcie konta bankowego z elektroniczną bankowością. Przygotowanie projektu pieczątki oraz jej wyrobienie.
 • W razie potrzeby rejestracja firmy jako płatnika VAT i VAT UE, (ZUS) i celne (uzyskanie numeru EORI).
 • Usługi wirtualnego biura i prowadzenie księgowości w Polsce.
 • Pozyskiwaniu dotacji z urzędów na rozwój Twojej firmy w Polsce.

Działamy kompleksowo.

Mamy własny Dział Prawny, Dział Księgowy,

Dział Finansowy i Dział Obsługi Klienta.


Cudzoziemiec zakładający działalność lub spółkę na terenie Polski potrzebuje wsparcia na płaszczyznach związanych bezpośrednio z prowadzeniem biznesu. Nasza firma w swoich szeregach posiada ekspertów z dziedziny prawa, księgowości i finansów, w związku z czym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i zabezpieczyć klienta przed negatywnym wpływem innych czynników. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie również w zakresie pozyskiwania dotacji i innych form wsparcia dla zagranicznych przedsiębiorców.


Posiadamy doświadczenie w obsłudze branż: BUDOWNICTWO | ROLNICTWO | TRANSPORT | PRODUKCJA | HANDEL I USŁUGI

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń lub napisz do nas. Najpóźniej w ciągu 12 godzin oddzwoni do Ciebie nasz Doradca, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i zaproponuje najlepszy sposób na rozwiązanie Twojej potrzeby.

Nasz adres
ul. Śląska 54/5, Gdynia

Marzysz o prowadzeniu biznesu w Polsce? Czy chcesz prawnie uregulować swój pobyt w Polsce? Skontaktuj się z nami już teraz!

Gwarantujemy poufność i dyskrecję